A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.20: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, FC Barcelona-Galatasaray (ismétlés)
13.15: Labdarúgás, Európa Liga-Európa Konferencia Liga, összefoglaló (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, NB I, DVSC-Újpest FC (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Zalaegerszeg (élő)
19.30: Labdarúgás, NB I, MTK Budapest-Budapest Honvéd (élő)
21.45: Labdarúgás, Góóól, NB I-es összefoglaló (élő)

Sport 1

14.45: Labdarúgás, Serie A, Salernitana-Sassuolo (élő)
17.45: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Empoli (élő)

Sport 2

15.00: Labdarúgás, Serie A, Spezia-Cagliari (élő)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Göztepe (élő)
23.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus (ismétlés)

Digisport 1

08.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Aston Villa (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Newcastle (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Burnley (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Nantes (élő)
23.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Nice (ismétlés)

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-St.Étienne (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Nice (élő)

Digisport 3

09.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-St.Étienne (ismétlés)
21.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Burnley (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német másodosztály, Rostock-Kiel (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Bayern München (élő)
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur (élő)
20.50: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Bayern Münchenl (ismétlés)
22.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpooll (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Cádiz (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, La Liga, Levante-Espanyol (élő)
16.15: Labdarúgás, La Liga, Granada-Elche (élő)
18.30: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Celta Vigo (élő)
21.00: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valencia (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Celta Vigo (ismétlés)

Arena 4

07.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, Darmstadt-Sandhausen (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Wolfsburg (élő)
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Hertha BSC (élő)
20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Heidenheim-Werder Bremen (élő)
22.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Wolfsburg (ismétlés)