A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

06.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Mezőkövesd (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Fehérvár (élő)
19.45: Labdarúgás, NB I, MTK-Kisvárda (élő)

M4 Sport+

13.00: Labdarúgás, női NB I, MTK-Diósgyőr (élő)
15.00: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Puskás Akadémia (élő)

Sport 1

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AC Milan (élő)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Atlético Madrid (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Hatayspor (élő)

Digisport 1

09.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Leeds (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint Étienne-Troyes (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Clermont (élő)
19.05: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille OSC (élő)

Digisport 2

07.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint Étienne-Troyes (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Chelsea-Liverpool (ismétlés)

Digisport 3

16.50: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
19.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
21.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Clermont (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Liverpool (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Arsenal (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Hoffenheim (élő)
18.10: Labdarúgás, angol FA-kupa, negyeddöntő, Middlesbrough-Chelsea (élő)
20.50: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Hoffenheim (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Granada (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Valencia (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Atlético Madrid (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Valencia (ismétlés)

Arena 4

09.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Mönchengladbach (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Greuther Fürth-Freiburg (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Union Berlin (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Werder Bremen-Darmstadt (élő)