A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport+

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kisvárda (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-MOL Fehérvár (élő)
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Puskás Akadémia (élő)

Sport 1

10.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hertha BSC-Liverpool (ismétlés)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Crystal Palace (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Newcastle (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Southampton (ismétlés)
20.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Marseille (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Marseille (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lorient (ismétlés)
19.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Crystal Palace (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City (ismétlés)
23.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Southampton (ismétlés)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Manchester United (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Southampton (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Newcastle (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Fulham (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-West Brom (ismétlés)

Spíler 2

07.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Valencia (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia (ismétlés)
15.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada (ismétlés)
17.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Huesca (ismétlés)

Aréna 4

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Kiel-Schalke (élő)
15.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hearts-Celtic (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Hibernian (élő)
22.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Kiel-Schalke (ismétlés)

Youtube

17.30: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Dorog (élő)

17.30: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba-Szeged (élő)

19.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Soroksár (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

19.00: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Diósgyőr (élő)

19.00: Labdarúgás, NB II, Győr-Tiszakécske (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

19.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-Szentlőrinc (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

19.00: Labdarúgás, NB II, Vasas-Ajka (élő)