A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.05: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Paks (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Gyirmót (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Ferencváros (élő)
19.30: Labdarúgás, NB II, Vasas FC-Győri ETO FC (élő)
21.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Ferencváros (ismétlés)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Empoli (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna (élő)
14.45: Labdarúgás, Serie A, Verona-Napoli (élő)
17.45: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AS Roma (élő)
20.30: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale (élő)

Digisport 1

08.10: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Chelsea-Liverpool (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Burnley (ismétlés)
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United (élő)
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Olympique Marseille (élő)
22.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton (ismétlés)

Digisport 2

06.55: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Nantes (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Bordeaux (élő)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Monaco (élő)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Rennes (élő)

Digisport 3

08.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St.Étienne (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Nice (ismétlés)
12.35: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Lens (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Bayern München (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Bayern München (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester City (élő)
19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Aston Villa (ismétlés)
21.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Norwich (ismétlés)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Celta Vigo (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Sevilla (élő)
16.15: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Athletic Bilbao (élő)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Alavés (élő)
20.55: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Osasuna (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Athletic Bilbao (ismétlés)

Arena 4

06.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Hertha (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Köln (élő)
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bielefeld (élő)
19.30: Labdarúgás, Bundesliga, Fürth-RB Leipzig (élő)
21.30: Labdarúgás, Bundesliga, ZáróBuli, összefoglaló (élő)
23.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bielefeld (ismétlés)

Youtube

17.00: Labdarúgás, NB II, Ajka-III. Kerület (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Nyíregyháza (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Szeged (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Diósgyőr-Békéscsaba (élő)