A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.15: Labdarúgás, NB I, ZTE-Újpest (ismétlés)

Sport 2

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Venezia-AC Milan (élő)
14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sassuolo (élő)
16.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria (élő)
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus (élő)
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio (élő)

Digisport 1

08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lens (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nice (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Strasbourg (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco (élő)
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon – Paris Saint-Germain

Digisport 2

09.20: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Liverpool-Leicester (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Chelsea-Tottenham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Reims (élő)

Digisport 3

21.10: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Chelsea-Tottenham (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nice (ismétés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Chesterfield (ismétlés)
12.40: Labdarúgás, FA Kupa, Bristol-Fulham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Shrewsbury Town (élő)
18.05: Labdarúgás, FA Kupa, Nottingham Forest-Arsenal (élő)
20.30: Labdarúgás, FA Kupa, Tottenham-Morecambe (ismétlés)
22.30: Labdarúgás, FA Kupa, West Ham-Leeds (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Betis (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Athletic Bilbao (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atletico Madrid (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Cadiz (ismétlés)

Arena4

12.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Köln (élő)