A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 2

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Salernitana (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Roma (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Juventus (élő)

Digisport 1

08.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lille (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Marseille (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nice (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Rennes (élő)
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Reims (élő)
22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lorient (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Aston Villa (ismétlés)
09.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Newcastle (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Strasbourg (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco (élő)
19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley (felvételről)

Digisport 3

06.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lorient (élő)

Arena4

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Wolfsburg (élő)
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bayern München (élő)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Dortmund (ismétlés)
11.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Bilbao (élő)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Brighton (ismétlés)
22.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Elche (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Barcelona (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Bilbao (ismétlés)