A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Ferencváros (1. félidő) (élő)

M4 Sport+

13.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Paks (élő)
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Ferencváros (2. félidő) (élő)
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Kisvárda (élő)

Sport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Atalanta (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Empoli (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari (élő)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, francia bajokság, Reims-St. Étienne (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajokság, Brest-Montpellier (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajokság, Lille-Lyon (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajokság, Rennes-Nice (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajokság, Crystal Palace-Everton (élő)
20.25: Labdarúgás, francia bajokság, Paris Saint-Germain-Monaco (élő)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajokság, Liverpool-Aston Villa (ismétlés)
09.50: Labdarúgás, angol bajokság, Norwich-Manchester United (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, angol bajokság, Chelsea-Leeds (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajokság, Angers-Clermont (élő)
20.45: Labdarúgás, angol bajokság, Chelsea-Leeds (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, francia bajokság, Troyes-Bordeaux (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajokság, Troyes-Bordeaux (élő)
16.55: Labdarúgás, francia bajokság, Strasbourg-Marseille (élő)

Spíler 1

09.45: Labdarúgás, angol bajokság, Arsenal-Southampton (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, angol bajokság, Leicester City-Newcastle United (élő)
17.20: Labdarúgás, angol bajokság, Burnley-West Ham (felvételről)
19.30: Labdarúgás, angol bajokság, Leicester City-Newcastle United (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Mönchengladbach (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Rayo Vallecano (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-FC Barcelona (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Sociedad (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-FC Barcelona (ismétlés)

Arena 4

10.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Hearts-Rangers (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Fürth-Union Berlin (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, NB II, Tiszakécske-Győr (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Ajka-Vasas (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szeged-Békéscsaba (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Pécs (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Diósgyőr-Csákvár (élő)