A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

21.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, 3. forduló, Alcorcón-Valencia (mai)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Fenerbahce (mai)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, 3. forduló, Espanyol-Osasuna (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Freiburg (élő)
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Schalke 04 (élő)

Digisport 1

08.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, Serie A, Torino-Spezia (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Fiorentina (élő)
15.00: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Tottenham Hotspur (élő)
17.25: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester United (élő)
19.30: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör összefoglalója (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Juventus (élő)
22.45: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Metz (mai)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-West Brom (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-PSG (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nimes (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, elődöntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Parma (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, döntő, FC Barcelona-Athletic Bilbao (élő)
23.00: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Fiorentina (ismétlés)

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Rennes (élő)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Girondins Bordeaux (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Genoa (élő)
20.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Crystal Palace (élő)

Spíler 1

07.10: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Marine-Tottenham (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Chelsea-Morecambe (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Manchester City-Birmingham (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, Premier League, Leeds-Brighton (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Burnley (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Southampton (ismétlés)
22.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Dinamo Kijev-Ferencváros (ismétlés)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Liverpool-Atalanta (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla (ismétlés)
12.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Mönchengladbach-Inter (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona (ismétlés)
20.25: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, RB Leipzig-Manchester United (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Betis (ismétlés)

Arena 4

06.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Burnley (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Glasgow Rangers (élő)