A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

13:25 Góóól!2 (ism.)

19:25 Fradi Tv (ism.)

M4 Sport +

17:30 OTP Bank Liga, Kisvárda – MOL Fehérvár FC (ÉLŐ)

19:45 OTP Bank Liga, Budafok – Ferencváros (ÉLŐ)

Sport 1

08:00 Olasz Kupa, negyeddöntő, Internazionale – Milan (ism.)

14:00 Spanyol Kupa, nyolcaddöntő, Valladolid – Levante (ism.)

16:00 Spanyol Kupa, nyolcaddöntő, Betis – Real Sociedad (ism.)

18:45 Spanyol Kupa, nyolcaddöntő, Sevilla – Valencia (ÉLŐ)

21:00 Spanyol Kupa, nyolcaddöntő, Rayo Vallecano – Barcelona (ÉLŐ)

23:15 Olasz Kupa, negyeddöntő, Internazionale – Milan (ism.)

Sport 2

09:15 Spanyol Kupa, nyolcaddöntő, Betis – Real Sociedad (ism.)

16:00 Olasz Kupa, negyeddöntő, Internazionale – Milan (ism.)

17:45 Olasz Kupa, negyeddöntő, Atalanta – Lazio (ÉLŐ)

20:45 Olasz Kupa, negyeddöntő, Juventus – Spal (ÉLŐ)

22:45 Spanyol Kupa, nyolcaddöntő, Sevilla – Valencia (ism.)

Digi Sport 1

08:25 Ligue 1, Lens – Nice (ism.)

10:15 Ligue 1, Rennes – Lille (ism.)

12:30 Ligue 1, AS Monaco – Marseille (ism.)

15:05 Premier League, Newcastle – Leeds (ism.)

16:55 Premier League, West Brom – Manchester City (ism.)

18:50 Premier League, Chelsea – Wolverhampton (ÉLŐ)

21:10 Premier League, Everton – Leicester City (ÉLŐ)

23:15 Serie A, Juventus – Bologna (ism.)

Digi Sport 2

08:00 Premier League, Newcastle – Leeds (ism.)

10:20 Premier League, West Brom – Manchester City (ism.)

19:40 Ligue 1, összefoglaló (ism.)

20:55 Ligue 1, Lorient – Dijon (ÉLŐ)

23:00 Ligue 1, AS Monaco – Marseille (ism.)

Digi Sport 3

09:15 Serie A, AC Milan – Atalanta (ism.)

11:05 Serie A, Parma – Sampdoria (ism.)

13:20 Serie A, Lazio – Sassuolo (ism.)

15:10 Serie A, Hellas Verona – Napoli (ism.)

17.30 Serie A, összefoglaló (ism.)

Spíler TV

18:55 Premier League, Burnley – Aston Villa (ÉLŐ)

21:00 Premier League, Manchester United – Sheffield United (ÉLŐ)

23:35 Premier League, Brighton – Fulham (ism.)

Spíler 2

18:00 Bajnokok Ligája, Ferencváros – Barcelona (ism.)

20:25 Premier League, Brighton – Fulham (ÉLŐ)

23:10 Bajnokok Ligája, összefoglaló (ism.)

Aréna 4

12:45 Angol harmadosztály, Ipswich Town – Sunderland (ism.)

18:30 Osztrák bajnokság, RB Salzburg – Ried (ÉLŐ)

20:45 Skót bajnokság, Hibernian – Rangers (ÉLŐ)