A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kisvárda (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Haladás-Siófok (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Dinamo Kijev-Ferencváros (élő)
23.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló (élő)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-RB Leipzig (ismétlés)

Digisport 1

08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lens (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Brest (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Nice (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille (ismétlés)
16.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG (ismétlés)

Digisport 2

09.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Everton (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Fulham (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Manchester United (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal (ismétlés)

Digisport 3

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Bologna (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Napoli (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan (ismétlés)
16.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino (ismétlés)
18.10: Labdarúgás, Európa Liga, Feyenoord-Dinamo Zagreb (ismétlés)
20.10: Labdarúgás, Európa Liga, AS Roma-Young Boys (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Európa Liga, AZ Alkmaar-Napoli (ismétlés)

Spíler 1

18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Zenit-Dortmund (élő)
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Juventus (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Lazio-Club Brugge (ismétlés)

Spíler 2

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Lazio-Club Brugge (élő)
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, RB Leipzig-Manchester United (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló (élő)

Arena 4

20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Milwall-Queen’s Park Rangers (élő)