A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

16.00: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Lengyelország-Magyarország (élő)
18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország-Törökország (élő)
20.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Észak-Írország-Magyarország (élő)

Sport 1

07.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Németország-Izrael (ismétlés)
09.30: Labdarúgás, barátságos válogatott mérkőzések, összefoglaló (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Horvátország-Bulgária (élő)
18.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Dánia-Szerbia (élő)
20.30: Labdarúgás, világbajnoki pótselejtező, Portugália-Észak-Macedónia (élő)
23.00: Labdarúgás, világbajnoki pótselejtező, összefoglaló (élő)

Sport 2

12.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Azerbajdzsán-Lettország (élő)
20.30: Labdarúgás, világbajnoki pótselejtező, Lengyelország-Svédország (élő)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Metz (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Clermont (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Chelsea-Liverpool (ismétlés)

Digisport 2

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-West Ham (ismétlés)
16.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City (ismétlés)
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle (ismétlés)
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Leeds (ismétlés)

Digisport 3

12.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
15.50: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Granada (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, spanyol másodosztály, összefoglaló (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Atlético Madrid (ismétlés)