A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

17.00: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Honvéd (élő)
19.30: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Puskás Akadémia (élő)
22.40: Labdarúgás, NB I, MTK-Mezőkövesd (ismétlés)

M4 Sport+

14.35: Labdarúgás, NB I, MTK-Mezőkövesd (élő)

Sport 1

09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 5. forduló, összefoglaló (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Verona (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Milan (ismétlés)

Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Milan (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta (élő)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-West Ham (mai)

Digisport 2

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa (élő)
15.25: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice (élő)
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille (élő)
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lorient (élő)

Digisport 3

07.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa (ismétlés)

Spíler 1

09.15: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-Erzgebirge Aue (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Hertha BSC (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Liverpool (élő)
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Burnley (ismétlés)
22.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Norwich (ismétlés)

Spíler 2

08.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Elche (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Barcelona (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao (ismétlés)

Arena4

07.00: Labdarúgás, német bajnokság, Fürth-Bayern München (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund (élő)