A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés, Manchester City-Atlético Madrid (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Kecskemét (élő)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Chelsea-Real Madrid (élő)
23.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló (élő)

Sport 1

09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés, Benfica-Liverpool (ismétlés)
11.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés, Manchester City-Atlético Madrid (ismétlés)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 31. forduló, összefoglaló (ismétlés)
16.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés, Benfica-Liverpool (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés, Manchester City-Atlético Madrid (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Bayern München (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, összefoglaló (élő)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Brest (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lorient (ismétlés)

Digisport 2

23.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Everton (ismétlés)

Digisport 3

09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal (ismétlés)
11.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Everton (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Norwich (ismétlés)
16.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton (ismétlés)
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Watford (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Bayern München (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Nottingham-Chelsea (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, összefoglaló (ismétlés)
19.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Osasuna (ismétlés)

Arena 4

08.45: Labdarúgás, skót bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, Liverpool TV, Liverpool-Watford (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Mainz
20.30: Labdarúgás, MLS, összefoglaló (ismétlés)
23.30: Labdarúgás, Liverpool TV, Liverpool-Watford (ismétlés)

Youtube

16.00: Labdarúgás, NB II, ETO FC-Szolnok (élő)

16.00: Labdarúgás, NB II, Dorog-Diósgyőr (élő)

16.00: Labdarúgás, NB II, III. Kerület-Vasas (élő)

18.00: Labdarúgás, NB II, Szeged-Csákvár (élő)

18.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Soroksár (élő)