Topligák: Az Atlético öngóllal "köszöntötte" Simeonét, hatgólos thriller a Southampton meccsén – eredmények, videók

A spanyol élvonalban szereplő Atlético Madrid hazai pályán 1-0-ra legyőzte a kiesés ellen menekülő Valladolidot. Az angol Southampton pedig gólgazdag, 3-3-as döntetlent játszott a Bournemouth ellen.
Csakfoci Admin 2019. április 27., szombat 18:09
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 27., szombat 18:09

La Liga, 35. forduló
Atlético Madrid - Valladolid 1-0 (Fernandez 66. - öngól)

A forduló előtt a spanyol bajnokságban 2. helyen álló Atlético Madrid a Wanda Metropolitanoban fogadta a kiesés ellen menekülő Real Valladolidot. Az első félidő jobbára a sárga lapokról szólt, hiszen a játékvezető, Mario Melero López négy sárgát is kiosztott, a csapatok pedig gólokkal maradtak adósok.

A második félidőben megélénkült a találkozó, és ennek megfelelően a madridiak egy fokozattal rákapcsoltak, és újabb helyzetet kidolgoztak, de azokat nem tudták gólra váltani. Egészen a 66. percig, miután a menteni igyekvő Joaquin Fernandez öngóljával megszerezte a vezetést az Atlético Madrid (1-0).

A hátralévő időben mindkét edző cserélt, és több találat nem született, így a madridiak egygólos győzelemmel köszöntötték a vasárnap 48. születésnapját ünneplő Diego Simeone vezetőedzőt.

Összefoglaló

Korábban játszották

Athletico Bilbao - Alaves 1-1 (Benat 41., ill. Baston 45.)

Premier League, 36. forduló
Southampton - Bournemouth 3-3 (Long 12., Ward-Prowse 55., Targett 67., ill. Gosling 20., Wilson 32., 86.)