PL: Oda a hazai veretlenség, 337 perc után kapitulált a Tottenham a bajnokságban - videó

Az angol élvonalbeli bajnokság (Premier League) 36. fordulójában a West Ham 1-0-ra legyőzte a Tottenhamet.
Csakfoci Admin 2019. április 27., szombat 15:38
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 27., szombat 15:38

Tottenham - West Ham United 0-1 (Antonio 67.)

A régi White Hart Lane helyére április 4-ére átadott 62 ezer férőhelyes stadionjában játszó Tottenham az első félidőben több helyzetet kidolgozott, azonban a hazaiak rendre nem tudták bevenni a londoni rivális West Ham United kapuját.

A 67. percben, ami az egyik oldalon kimaradt, a másikon bement: Marko Arnautovic jobb oldali beadása után Michail Antonio az ötös sarkáról a jobb felsőbe bombázott (0-1).

A hazaiak mindent megtettek az egyenlítés érdekében, azonban ez nem sikerült, így maradt az 0-1-es West Ham-győzelem, és ezzel a Tottenham 337 perc után kapott gólt az új stadionjában a bajnokságban.