Barca-Real: CR gólt lőtt, 1 perc alatt kiállították és meglökte a bírót – videó

3-1-re győzött a Real Madrid a spanyol Szuperkupa-döntő első mérkőzésén, a Camp Nouban. A csereként beállt Cristiano Ronaldónak szűk félóra is elég volt ahhoz, hogy főszereplő legyen.
Dudás Gábor 2017. augusztus 14., hétfő 0:02
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 14., hétfő 0:02

A szünet után, Gerard Piqué szerencsétlen öngóljával szerzett vezetést a Real Madrid. Az 58. percben beállt Cristiano Ronado is a pályára, aki előbb lesgólt szerzett, aztán nem sokkal később láthatta, ahogyan örök riválisa, Lionel Messi egy érdekes körülmények között kialakult büntetőből egyenlít a 76. percben.

A portugál aztán maga is vállalt egy gólt a 80. percben, méghozzá egy ragyogó kontrát és egy pazar cselt követően. A gólöröm közben levette a mezét, hogy megmutassa megfeszített felsőtestét, ezért sárga lapot kapott.

Egy perccel később pedig pirosat: Bengoetxea játékvezető vitatható műesésért szórta ki a portugált, aki dühében meg is lökte a bírót, emiatt pedig alighanem bajba kerülhet majd a világsztár.

A végén Marco Asensio ballábas bombával zárt le egy újabb parádés Real-ellentámadást, így a madridiak kényelmes, 3-1-s előnybe kerültek az első meccsen, ráadásul idegenben.

Visszavágó szerdán, a madridi Santiago Bernabeu-stadionban.

Spanyol Szuperkupa-döntő, 1. mérkőzés:

Barcelona – Real Madrid 1-3 (Messi 76. – 11-esből, ill. Piqué 50. – öngól, C. Ronaldo 80., Asensio 90.)

Eközben Franciaországban:  Videó: Góllal és álompasszal nyitott Neymar a PSG-nél – röhejes öngól is esett

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.