Nagy Ádám zakatolt a megnyert bajnokin, Inter: 6/6 - olasz eredmények, videók

Ez történt a Serie A 21. fordulójának vasárnap délutáni meccsein.
Dudás Gábor 2017. január 22., vasárnap 16:11
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 22., vasárnap 16:11

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!

Az Internazionale zsinórban hatodik bajnoki meccsén is győzni tudott, ezúttal a Palemo volt a milánóiak áldozata. A győztes gólt a portugál Joao Mario szerezte a 65. percben, de szűk negyedórával később Ansaldi piros lapja után emberhátrányba kerültek a vendégek. Gazzi a hajrában ugyancsak kiállt második sárgával a Palermóból.

Balogh Norbertet a 72. percben küldte be edzője a pályára, de ő sem tudott egyenlíteni, a 79. percben viszont sárga lapot kapott. Sallai Roland nem volt ott a meccskeretben.

{div class:widget-box}{module Lájkolj minket!}{/div}Nagy Ádám a 78. percig, kezdőként játszott a Bolognában, amely Dzemaili duplájával verte a Torinót otthon 2-0-ra, így már a középmezőny tagja a Donadoni-együttes. Nagy az első félidőben a legtöbbet futó játékos volt az egész mezőnyben (6,5 kilométerrel!), megint remekül oldotta meg védekező feladatait. A magyar válogatott középpályás a meccs előtt átvehette a decemberi teljesítményével elnyert jutalmát, mint arról beszámoltunk, a légiós lett a hónap legjobbja a Bolognánál.

SERIE A, 21. FORDULÓ

Palermo – Internazionale 0-1 (Joao Mario 65.)

Bologna – Torino 2-0 (Dzemaili 43., 83.)

Genoa – Crotone 2-2 (G. Simeone 43., Ocampos 67. – 11-esből, ill. Ceccherini 54., Ferrari 74.)

Pescara – Sassuolo 1-3 (Bahebeck 56., ill. Matri 1., 73., Pellegrini 65.)

Empoli – Udinese 1-0  (Mchedlidze 82.)

Juventus – Lazio 2-0 (Dybala 5., Higuaín 16.)

18.00: Atalanta – Sampdoria

20.45: AS Roma – Cagliari

Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.