Topligák: Dárdaiék győzelemmel rajtoltak, négy piros lap a PL-ben - eredmények, videók

A Bundesligában győzelemmel rajtolt a fiát is pályára küldő Dárdai Pál vezetőedző csapata, Angliában pedig nem csak a gólok, hanem a piros lapok is "potyogtak".
Csakfoci Admin 2018. augusztus 25., szombat 18:07
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 25., szombat 18:07

Bundesliga, 1. forduló

Hertha BSC–Nürnberg 1–0 (Ibisevic 28.)

Dárdai Pál vezetőedző a 87. percben küldte a pályára fiát, Dárdai Palkót. A Nürnberg a hajrában büntetőt hibázott.

Freiburg–Eintracht Frankfurt 0–2 (N. Müller 10., Haller 82.)

Wolfsburg–Schalke 2–1 (Brooks 33., Ginczek 94 ill. Bentaleb 86.) - kiállítva: Nastasic (65., Schalke)

Düsseldorf–Augsburg 1–2 (Raman 40. ill. Hinteregger 57., Hahn 77.)

Werder Bremen–Hannover 1–1 (Selassie 85. ill. Weydandt 77.)

Premier League, 3. forduló

Arsenal–West Ham 3-1 (Monreal 30., Diop 70.-öngól, Welbeck 93. ill. Arnautovic 25.)

Bournemouth–Everton 2-2 (King 74.-büntetőből, Ake 79. ill. Walcott 56., Keane 66.) - kiállítva: Smith (61., Bournemouth), Richarlison (41., Everton)

Huddersfield–Cardiff 0-0 - kiállítva: Hogg (63., Huddersfield)

Southampton–Leicester 1-2 (Bertrand 52., ill. D. Gray 56., Maguire 92.) - kiállítva: Bertland (52., Southampton)

Korábban:  Wolverhampton–Manchester City 1-1

PL: "Isten keze"- góllal sokkolták a Manchester Cityt, pontot ért a bírói hiba - videó
Az isteni Diegóhoz hasonlóan, kézzel szerezte meg a vezetést Willy Bolly a Wolverhamptonnak a Manchester City elleni bajnokin a Premier League harmadik fordulójában. A gól pontot ért az újoncnak.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.