Bravúr: Dárdaiék pontot szereztek a Dortmund ellen - videó, tabella

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC a második félidő elején vezetést szerzett a bajnokságban harmadik helyen álló Borussia Dortmund ellen, ám a BVB egyenlíteni tudott - az egy pont azonban így is szép teljesítmény a berliniektől.
Csakfoci Admin 2018. január 19., péntek 22:30
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 19., péntek 22:30

A Bundesliga hétvégi fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén a Dárdai Pál vezette Hertha a BVB Dortmundot látta vendégül a berlini Olimpiai Stadionban. A magyar vezetőedző együttese a tabella 11. helyén állva fogadta a 4. Borussiát, és mindkét csapatnak nagy szüksége volt a pontokra.

Az első félidő nem tartogatott sok izgalmat a nézőknek, egy-egy veszélyesebb támadáson kívül kevés eseménnyel zajlott az összecsapás. A második játékrészt remekül kezdte a Hertha, Selkének egy perc sem kellett ahhoz, hogy betaláljon (1-0). Ezt követően a Dortmund próbált magasabb fokozatra kapcsolni, aminek meg is lett az eredménye, Kagawa révén egyenlítettek a vendégek (1-1). Az eredmény már nem változott, a Dortmund ideiglenesen fellépett a dobogó harmadik fokára, a Borussia elleni egy pont azonban még jól jöhet a végelszámolásnál Dárdaiéknak.

Hertha BSC - Borussia Dortmund 1-1 (Selke 46. ill. Kagawa 71.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA MEZŐNYE - KATTINTS!

Edzőkérdés
Kuznyecov menesztése után többen is felmerültek jelöltként az ETO kispadjára.
ETO FC Győr
Kuznyecov távozik
A klub azonnali hatállyal szerződést bontott vezetőedzőjével, akivel nyolc bajnokiból négyet megnyert, négyet elveszített a csapat.