EL: Kleinheisler nélkül nyert az Asztana, Gulácsiék hozták a kötelezőt – eredmények, videók

Kleiheisler László ezúttal nem volt ott az Asztana keretében, amely hazai pályán 2-0-ra nyert a Rennes ellen, a Gulácsi Péter nélkül felálló RB Leipzig 3-1-re nyert a Rosenborg vendégeként az Európa Liga csoportkörének 2. fordulójában. Eredmények, videók.
Csakfoci Admin 2018. október 4., csütörtök 21:30
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 4., csütörtök 21:30

Astana – Rennes 2-0 (Zainutdinov 64., Tomasov 90.)

A Kleinheisler Lászlót - vélhetően pihentetés miatt - nélkülöző Asztana a gól nélküli első félidő után a 64. percben Zainutdinov találatával szerezte meg a vezetést, miután Tomasov baloldali szöglete után fejjel volt eredményes a Rennes ellen. A 2-0-ás végeredményt egy félpályás kontratámadás után az első gól szerzője Tomasov állította be.

Összefoglaló

Rosenborg – RB Leipzig 1-3 (Jebali 79., ill. Augustin 12., I. Konaté 54., Matheus Cunha 61.)

A csütörtök kora esti találkozók közül a Gulácsi Péter nélkül felálló RB Leipzig a norvég Rosenborghoz látogatott.

A lipcseiek már a 9. percben előnybe kerültek Augustin nagyszerű tekerésével, majd a fordulás után a magyar válogatott keretébe meghívót kapó Wili Orban szöglete után Konate közelről volt eredményes, valamint Cunha 11 méterről felvarrta a labdát a felsőbe. A 79. perben Jebali szépített, amivel kialakult az 1-3-as végeredmény.