EL: Magyar bombagól, otthon kapott ki a DAC - videók

Ez történt a magyar érdekeltségű csapatokkal csütörtökön, az Európa Liga 2. selejtezőkörében.
Dudás Gábor 2018. július 27., péntek 9:17
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 27., péntek 9:17

Európa Liga, 2. selejtezőkör, a magyar érdekeltségű eredmények:

Bp. Honvéd - Progrés Niederkorn 1-0

Sevilla - Újpest 4-0

Hibernian (skót) – Aszterasz Tripolisz (görög) 3-2 (Bogdán Ádám állt a hazai kapuban)

APOEL (ciprusi) - Flora (észt) 5-0 (Sallai Roland lőtte a 73. percben a negyedik gólt)

Kajrat Almati (kazah) – AZ Alkmaar (holland) 2-0 (Eppel Márton a 78. percben állt be)

Balzan (máltai) – Slovan Bratislava (szlovák) 2-1 (Holman Dávid a szünetig volt a pályán)

RB Leipzig (német) – Häcken (svéd) 4-0 (Gulácsi Péter védte a lipcsei kaput)

Hajduk Split (horvát) – Szlavija Szófia (bolgár) 1-0 (Gyurcsó Ádám végig a pályán volt, a 88. percben sárgát kapott)

Dunaszerdahely – Dinamo Minszk (fehérorosz) 1-3 (a sárga lapot kapó Kalmár Zsolt és Vida Kristopher is kezdő volt, előbbit a 74. percben váltotta Vida Máté, utóbbi a 87. percben jött le a pályáról)

Ufa (orosz) – Domzale (szlovén) 0-0 (a Honvéd következő ellenfelei lehetnek)

Zalgiris (litván) – Vaduz (liechtensteini) 1-0 (az Újpest következő ellenfelei lehetnek)

Zrinskij (bosnyák) - Valletta (máltai) 1-1 (a Vidivel játszhat a továbbjutó, ha a magyar bajnok kiesik a BL-ből)

Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.