Emberrablás, WhatsApp-chat, kecskefej - soha nem mutattak be úgy játékosokat, mint idén nyáron

A Chelsea, a Roma, a Sevilla és az Aston Villa is merészet húzott új játékosai bemutatásakor.
Budai László 2017. augusztus 2., szerda 16:11
A Chelsea, a Roma, a Sevilla és az Aston Villa is merészet húzott új játékosai bemutatásakor.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 2., szerda 16:11

Egyre népszerűbb a külföldi kluboknál, hogy a csapat új igazolását valamilyen különleges módon mutatják be a szurkolóknak.

A legfrissebb ilyen a Sevilla kisfilmje, amelyben elrabolják az utcán gyanútlanul sétálgató Jesús Navast, majd a csapat stadionjába viszik, ahol megörül régi-új otthonának. Ennek apropóján összeszedtük a közelmúlt legizgalmasabb bejelentéseit.

Jesús Navas elrablása…

Az idei nyár egyik legmerészebb bejelentése az AS Romáé. Ezen az új szerzeménynek, Alekszandar Kolarovnak magyarázzák el, hogy egy emberrablás keretein belül szeretnék őt bemutatni, ahol egy kecskefejfejálarcban lévő támadó kapná el. A „szereplőt” mindeközben már látjuk is a háttérben, de az egészben talán a videóba természetesen beavatott Kolarov arckifejezése és reakciója a legzseniálisabb.

Az Arsenal is trükközött ebben az átigazolási periódusban. Az Ágyúsok egy feladvánnyal készültek, amelyben Arséne Wenger tíz korábbi igazolását állították össze. Érdemes az első betűket figyelni…

Az Aston Villa egy kamu WhatsApp-beszélgetést kreált, így bejelentve a Chelsea-től érkező John Terry szerződtetését.

A Chelsea Antonio Rüdiger megszerzésével trükközött. Egy kisfiú Antonio Rüdiger-mezt szeretne a Kékek ajándékboltjában, édesapja azonban figyelmezteti, hogy ő nem a Kékek játékosa. Ekkor jön a fordulat.

Szintén a Romához köthető Lorenzo Pellegrini megszerzése. Vele nem sokat vacakoltak a Farkasok, „csak” megkérték, hogy lőjön magával gólt a népszerű videójátékban.

Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz