BL-, EL-selejtező: A Ludogorec győzelemmel hangolt a Vidire, a Sevilla vereséggel az Újpestre - videó

A bolgárok bajnokit nyertek a BL-selejtező előtt, a Sevilla felkészülési mérkőzésen kapott ki az Újpest elleni EL-összecsapást megelőzően.
Budai László 2018. július 21., szombat 20:25
Szerző: Budai László 2018. július 21., szombat 20:25

Akárcsak az NB I, a bolgár élvonal is ezen a hétvégén kezdődött. Ez azért érdekes, mert így a MOL Vidi FC-hez hasonlóan BL-ellenfele, a Ludogorec is bajnokival készül a két együttes jövő szerdai mérkőzésére. Bár a Ludogorec nem hengerelt az Etar elleni hazai találkozón, így is magabiztos játékkal nyert Wanderson 3. percben szerzett góljával (1-0).

Szintén játszott ma az Újpest elleni EL-találkozóra készülő Sevilla. A spanyol élvonalbeli együttes egy szöglet után kapott góllal 1-0 arányban maradt alul a portugál Benficával szemben.