Egy korábbi MU-sztár már lakott azon a birtokon, ahová most a chilei klasszis készül.
Alexis Sánchez az alábbi, 4 millió fontba kerülő villát nézte ki magának, már a Manchester United játékosaként. A házat akár nyolcheti fizetéséből is megvehetné persze (heti 505 ezer fontról szóltak a hírek), de nemcsak ez az épületegyüttes érdekessége, hanem az is, hogy korábban az argentin Carlos Tévez is kibérelte magának a több mint 3 hektáros birtokot is magába foglaló komplexumot.




Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.