Topligák: Csak a kapusok veszítettek a római derbin, de a Liverpoolnak sem ment 2-0-ról - videók

1-1-s döntetlennel ért véget a Roma és a Lazio örökrangadója a Serie A-ban, a végeredmény pedig már az első félidő derekán kialakult két komoly kapushibát követően. Az angol FA-kupában a tartalékos Liverpool már 2-0-ra is vezetett a harmadosztályú Shrewsbury Town vendégeként, de a hazaiak cserejátékosa, a 60. percben pályára lépő Jason Cummings előbb, a 65. percben szépített büntetőbő, majd a 75. percben ki is egyenlített - jöhet az újrajátszás.
Dudás Gábor 2020. január 26., vasárnap 20:52
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 26., vasárnap 20:52

Serie A, 21. forduló:

AS Roma – Lazio 1-1 (Dzeko 26., ill. Acerbi 34.)

Internazionale – Cagliari 1-1 (L. Martinez 29., ill. Nainggolan 78.)

Hellas Verona – Lecce 3-0 (Dawidowicz 19., Pessina 34., Pazzini 87. – 11-esből)

Parma – Udinese 2-0 (Gagliolo 19., Kulusevski 34.)

Sampdoria – Sassuolo 0-0

20:45: Napoli – Juventus

FA-kupa, a 16 közé jutásért:

Shrewsbury (III.) – Liverpool 2-2 (Cummings 65., 75. – az elsőt 11-esből, ill. C. Jones 15., Love 46. – öngól)

Manchester City – Fulham (II.) 4-0 (Gündogan 8. – 11-esből, B. Silva 19., G. Jesus 73., 76.)

Tranmere (III.) – Manchester United 0-6 (Maguire 10., Dalot 13., Lingard 17., P. Jones 41., Martial 45., Greenwood 57. – 11-esből)

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.