Hiába a harmadosztályú Tranmere 6-0-s kiütése az FA-kupában - egy egyébként finoman szólva is kifogásolható állapotú gyepszőnyegen -, hiába Harry Maguire és Diogo Dalot első gólja a klub színeiben (az előzőé különösen szép lett), hiába Phil Jones első találata 2150 nap után, vagy Jesse Lingard, Anthony Martial és Mason Greenwood eredményessége, a Manchester United szurkolói nem felejtenek. A vasárnapi kupameccs előtt, alatt és után is szólt a füttyszó, illetve a klubot birtokló Glazer család, valamint Ed Woodward ügyvezető távozását sürgető, illetve a csapat elmúlt hónapokban (években?) mutatott eredményességét kritizáló rigmusok.
FA-kupa, a 16 közé jutásért:
Tranmere (III.) – Manchester United 0-6 (Maguire 10., Dalot 13., Lingard 17., P. Jones 41., Martial 45., Greenwood 57. – 11-esből)
Korábban:
Manchester City – Fulham (II.) 4-0 (Gündogan 8. – 11-esből, B. Silva 19., G. Jesus 73., 76.)
Később:
18:00: Shrewsbury (III.) – Liverpool
Neked ajánljuk
Átigazolások

Pénzügyőr
Már nem Máté az edző
A Pénzügyőr 1 döntetlennel és 5 vereséggel kezdett az NB III-ban, így a vezetőség Máté Roland vezetőedző menesztése mellett döntött. Máté ezt megelőzően édesapja, Máté Csaba mellett volt asszisztens a DVSC-nél.

Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.

Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.