A Pool simán vezetett, de 10 perc alatt elbukta a győzelmet az utolsó ellen – videó

Mohamed Salah megállíthatatlan, már 31. gólját lőtte, de csapata ezúttal így sem nyert.
Budai László 2018. április 21., szombat 15:21
Szerző: Budai László 2018. április 21., szombat 15:21

Egy remek szögletvariáció után Ings góljával már a 4. percben vezetett a Liverpool az utolsó West Bromwich elleni idegenbeli bajnokin. Az állás sokáig nem változott, de aztán a megszokott módon az ebben a szezonban már a 31. PL-találatát jegyző Szalah is eredményes volt: az egyiptomi a 72. percben okosan emelt a kapus felett a hálóba (0-2).

Livermore azonban szépített nem sokkal később, sőt, Rondon az utolsó pillanatokban ki is egyenlített, a vége 2-2 lett. A Liverpoolt így pontszámban utolérheti a negyedik Tottenham. A WBA-nak a pontszerzés ellenére már szinte semmi esélye a bennmaradásra.

TABELLA: ÍGY ÁLL A PL