Magyar-finn: Szavazd meg a visszatérő Rossi kezdőcsapatát!

Lépj öt percre az eltiltása után visszatérő kapitány helyébe, és szavazd meg, milyen kezdőcsapattal vágjon neki a válogatott a csoportgyőztes Finnország elleni, utolsó Nemzetek Ligája-mérkőzésének!
Dudás Gábor 2018. november 18., vasárnap 11:56
Lépj öt percre az eltiltása után visszatérő kapitány helyébe, és szavazd meg, milyen kezdőcsapattal vágjon neki a válogatott a csoportgyőztes Finnország elleni, utolsó Nemzetek Ligája-mérkőzésének!
Szerző: Dudás Gábor 2018. november 18., vasárnap 11:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Miután a magyar válogatott legyőzte az észteket (2-0) és a skótok is besegítettek, a kiesés szempontjából sem lesz már igazán komoly tétje a magyar-finn Nemzetek Ligája-összecsapásnak vasárnap este. Ennek ellenére nem mindegy, legyőzzük-e vagy sem a csoportgyőztes északiakat, ehhez viszont egy ütőképes kezdőcsapat is kell majd.

Marco Rossi eltiltása után ismét a kispadról irányíthatja a válogatottat, de érdekes lehet, hogy az ugyancsak visszatérő Gulácsi és Lovrencsics játékra jelentkezése mellett, illetve az észtek ellen még kezdő Pátkai eltiltása után hogyan raknák össze a csapatot a szurkolók.

Akárcsak a korábbi válogatott összecsapások előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Ki legyen a kezdőkapus, ki szerepeljen a védelemben, a középpályán és a támadósorban? Szavazd meg alább!

A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, az alapfelállást pedig - az észtek elleni összecsapásból kiindulva - 4-2-3-1-ben határoztuk meg.

Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz