Leekens is felbukkant a lelátón a Fradi telt házas meccsén - fotók

A héten megválasztott szövetségi kapitány a Ferencváros-DVSC bajnokit választotta magyarországi "premierjének".
Mokány Lajos 2017. november 4., szombat 15:45
A héten megválasztott szövetségi kapitány a Ferencváros-DVSC bajnokit választotta magyarországi "premierjének".
Szerző: Mokány Lajos 2017. november 4., szombat 15:45

Megválasztásának első hetén magyar bajnoki meccsre ment Georges Leekens. Aligha meglepő, hogy a a szövetségi kapitány a Ferencváros-DVSC mérkőzéssel debütált, amelyre telt ház előtt kerül sor.

A belga szakember az ideiglenes kapitány, Szélesi Zoltán társaságában érkezett meg a bajnoki meccsre, és folyamatosan együtt vitatják meg a látottakat. A két hazai élcsapat meccse az első alkalom, hogy Leekens közelebbről "veheti szemügyre" a magyar futballt. Szélesivel egyébként vasárnap hosszabb interjú lesz olvasható a csakfoci.hu-n.

 
Neked ajánljuk
Átigazolások
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)
Légiósok
Németh András
Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.
Tovább az összes átigazoláshoz