Új szakmai igazgatója már van az NB I-ről lemaradt Gyirmótnak - keresik az edzőt is

A Gyirmót FC Győr 3 évre írt alá Tamási Zsolttal, ő lesz az új szakmai igazgató a távozó Hannich Péter helyett.
Dudás Gábor 2019. május 26., vasárnap 15:32
A Gyirmót FC Győr 3 évre írt alá Tamási Zsolttal, ő lesz az új szakmai igazgató a távozó Hannich Péter helyett.
Szerző: Dudás Gábor 2019. május 26., vasárnap 15:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az utánpótlás-nevelésben és felnőtt csapatok irányításban is komoly tapasztalattal rendelkező, győri kötődésű Tamási Zsolt lett az NB II harmadik helyén végzett Gyirmót új szakmai igazgatója - a nemrég távozott Hannich Péter helyett.

A szakembertől "a szakmai munka egységes felépítését és eredményes irányítását várja a klubvezetés". A kinevezett szakmai igazgató és a klubvezetés együtt dolgozik az új vezetőedző kiválasztásán, illetve a vele történő megállapodás megkötésén - írja a klubhonlap.

Az 53 éves Tamási 12 éven át vezette a Sándor Károly Akadémiát, de az ETO, a Vasas és az MTK vezetőedzője is volt, tavaly októberig pedig az ETO FC Győr utánpótlás szakmai igazgatójaként dolgozott - utóbbi posztjáról "spórolás" miatt kellett távoznia.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz