Fotó: mezokovesdzsory.hu

Pintér Attila újra vezetőedző lesz - ennél a magyar csapatnál vállalhat munkát

Úgy tudjuk, megvannak a jelöltek a távozó Kemenes Szabolcs helyére az NB II-es III. Kerületi TVE-nél. Az egyik legfőbb esélyes a vezetőedzői posztra a korábbi magyar szövetségi kapitány.
Nyikes Zoltán 2022. április 12., kedd 14:26
Fotó: mezokovesdzsory.hu
Úgy tudjuk, megvannak a jelöltek a távozó Kemenes Szabolcs helyére az NB II-es III. Kerületi TVE-nél. Az egyik legfőbb esélyes a vezetőedzői posztra a korábbi magyar szövetségi kapitány.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. április 12., kedd 14:26

A csakfoci.hu számolt be róla elsőként, hogy a kiesőhelyen álló III. kerületi TVE a bajnoki hajrára edzőt vált.

Információink szerint több jelölt is van, de Pintér Attila pályázik a legnagyobb eséllyel Kemenes Szabolcs helyére.

Pintér legutóbb a Mezőkövesd vezetőedzője volt, tavaly október óta azonban nincs csapata.

Pintér az Ferencvárossal és az ETO-val is nyert bajnokságot. 2013-ban és 14-ben öt mérkőzés erejéig a magyar válogatott szövetségi kapitánya volt.

Frissítés!

A III. Kerület bejelentette Kemenes Szabolcs távozását. A klub hivatalos Facebook oldalán Kemenes  így búcsúzott.
"Nagyon köszönjük az elmúlt közel három évet. Felejthetetlen időszak volt. Rengeteg élménnyel gazdagodtunk, nagyon jó embereket ismertünk meg. Nem csak munkatársakra, de barátokra is találtunk. Hatalmas köszönettel tartozunk a Kerületnek azért, hogy megadta a lehetőséget, hogy edzői pályafutásunk elinduljon. Igyekeztünk minden tudásunkat és energiánkat nem csak a csapat, hanem a klub szolgálatába is állítani. Sok sikert kívánunk a klubnak, a csapatnak az elkövetkező időszakhoz!”
Az új vezetőedzőt holnap jelenti be a klub.

Olvastad már?
Bognár: "Egy-két játékos kevésbé jó teljesítményért is sok válogatott meghívót kapott már"
Bognár István tisztában van vele, hogy a magyar válogatott alap játékstílusa nem feltétlen neki kedvez, de például Andorra vagy Albánia ellen úgy érzi, tudott volna segíteni.
Elolvasom
Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz