NB II : A hajrában bukott a Soroksár, fontos pontokat hullajtott a ZTE – eredmények, tabella

Eddig meglepetés eredmények születtek a Merkantil Bank Liga 9. fordulójának szerda délutáni mérkőzésein. A Soroksár hazai pályán kapott ki a Budaörstől, és elszenvedte második vereségét, a ZTE a hajrában tudott egyenlíteni.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 26., szerda 18:22
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 26., szerda 18:22

TABELLA: AZ NB II ÁLLÁSA ITT!

A Merkantil Bank Liga 9. játéknapján a második helyezett Soroksár odahaza szenvedett vereséget a Budaörstől. A hazaiak már a 18. percben megszerezték a vezetést Tamási Zsolt révén, majd az első félidő előtt öt perccel Tányéros Ádám egyenlített. A fordulás után a 63. percben emberhátrányba kerültek a soroksáriak, miután Albert Ádám megkapta a második sárgáját, ezzel együtt a pirosat is. A slusszpoén a 88. percre maradt, amikor is Tányéros önmaga és csapata második gólját is megszerezte, így kialakítva az 1-2-es végeredményt.

A Dobos Barna vezette ZTE zsinórban második döntetlenjét érte el a bajnokságban, ezúttal a Vác otthonában hullajtottak fontos pontokat a zalaegerszegiek. Az egyenlítő gólt Balázs Zsolt szerezte a 85. percben.

Merkantil Bank Liga, 9. forduló

Dorog–Cegléd 2–1 (Mészáros 83., Sitku 89., ill. Oldal 88., – büntetőből)

Soroksár–Budaörs 1–2 (Tamási 18., ill. Tányéros 40., 88.) – piros lap: Albert Á. 63. (Soroksár)

Tiszakécske – Vasas 1–1 (Kardos 54., – büntetőből, ill. Vaskó 49.)

Vác – Zalaegerszeg 1–1 (Kákonyi 63., ill., Balázs Zs. 85.)