Küzdelmes, de gól nélküli meccset hozott az NB II rangadója

Csakfoci Admin 2017. július 31., hétfő 20:27
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 31., hétfő 20:27

Kiegyenlített játékot hozott az NB II-ben a forduló rangadójának titulált ZTE FC - ETO FC Győr mérkőzés első félideje. A hazaiak többet birtokolták a labdát, a vendégek viszont veszélyesebbek voltak, azt azonban nem lehetett mondani, hogy sok helyzet alakult volna ki, a szünetben 2-2-re állt a kapura lövési statisztika. Szappanos bravúrjára is szüksége volt a ZTE-nek ahhoz, hogy ne kerüljön hátrányba Zamostny helyzeténél, a másik oldalon viszont kapufa, majd lesgól született.

A második játékrészre fordulva nem változott a játék képe, kiegyenlített játék zajlott a pályán, nagy helyzetek nélkül. Szatmári becserélése után húsz másodperccel helyzetbe került, de fölé lőtt, a játékvezetőnek pedig egyre gyakrabban kellett felmutatnia a sárga lapot. Kertész előtt adódott lehetőség hazai oldalon, de későn lőtt, így odalett a helyzet. A hajrában egy-egy durvább megmozdulást is láthattak a nézők, a hosszabbításban Bekő Balázs nagyon kiakadt, miután Fujsz alárúgott játékosának, és csak sárga lap járt érte. A 0-0 igazságos, egyik csapat sem érdemelt győzelmet és vereséget sem.