Gyönyörű gólokkal, simán verte a Balmazújváros a Palermót

A magyar csapat 3-1-es győzelemmel ünnepelte a stadionavatót.
admin 2016. július 22., péntek 18:19
Szerző: admin 2016. július 22., péntek 18:19

A Serie A-ban szereplő és a Balogh Norbertet foglalkoztató Palermót fogadta a másodosztályú Balmazújváros a stadionavató mérkőzésén. A olaszok magyar csatára sérülés miatt nem lépett pályára a találkozón.

Meglepetésre a hazaiak szerezték a mérkőzés első találatát, a mindössze 20 éves Varga Kevin ráadásul gyönyörű gólt ragasztott a hosszú sarokba, 1-0.

A gól után is a magyar csapat maradt támadásban, aztán a szicíliaiak átvették az irányítást és Rispoli meg is szerezte az egyenlítő gólt, 1-1.

Nem sokáig örülhettek azonban az olaszok, hiszen ismét Varga villant, ezúttal egy szöglet utáni lecsorgó labdát segített be a kapuba, 2-1.

A második félidő hajrájában jött a slusszpoén: a csereként beálló Farkas Balázs 25 méteres szabadrúgásból tekerte a sorfal fölött a jobb felső sarokba a labdát, beállítva a 3-1-es végeredményt.

Balmazújváros - Palermo 3-1 (2-1)

Gól: Varga (11., 38.), Farkas (82.) ill., Rispoli (33.)

Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.