Fotó: dvtk.eu

Vukmir: "A Szeged másfél éve nem becsült meg engem" - januárban egyszer már lemondott

A Diósgyőr vezetőedzője azt mondta, a III. Kerület elleni januári meccs előtt egyszer már lemondott Szegeden.
Nyikes Zoltán 2022. április 20., szerda 15:56
Fotó: dvtk.eu
A Diósgyőr vezetőedzője azt mondta, a III. Kerület elleni januári meccs előtt egyszer már lemondott Szegeden.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. április 20., szerda 15:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Megírtuk, hogy a Haladás elleni vereséget követően a Diósgyőr vezetőedzője, Dragan Vukmir odaszúrt elődjének, Kondás Elemérnek, a csapat erőnlétét kritizálva. A Szegedtől érkező szakember azonban a mérkőzés előtt is különleges dolgokat nyilatkozott az M4 Sportnak, akkor épp az előző csapatáról.

Vukmir úgy fogalmazott, nincsenek álmatlan éjszakái, profinak tekinti magát.

Ez a csapat, ahol voltam, másfél éve nem becsült meg engem. A klubvezetés pontosan tudja, mi történt januárban a III. Kerület elleni meccs előtt. Akkor is volt egy lemondás tőlem. Többet nem szeretnék mondani, majd amikor itt lesz az ideje, mindent elmondok

– mondta a diósgyőriek edzője.

Olvastad már?
Fradi: Öt év sikerkorszak után távozhat az egyik legstabilabb alapember
A csakfoci.hu információi szerint a Fradival sikert sikerre halmozó szlovén válogatott védő a szezon végén nagy valószínűség szerint elhagyja a zöld-fehéreket.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
A Vitális-transzfer
Görögországi sajtóhírek szerint az AEK Athén 2,5 millió eurót sem sajnál kifizetni Vitális Milánért.
A Gulácsi-transzfer
Háttér
A Mediterráneo szerint Gulácsi Péter 2+1 évre ír majd alá a Villarrealnál, amely tapasztalata és vezetői képességei miatt is választja a magyar kapust.
Újpest
Markgráf távozhat
A dán FC Köbenhavn csapatánál köthet ki az Újpest egyik nyári szerzeménye, Markgráf Ákos. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz