Megvan Horváth Ferenc utódja a Balmazújvárosnál

Bekő Balázs irányítja a mai naptól az NB II-es Balmaz Kamilla Gyógyfürdő csapatát, az idény végéig szóló szerződést kötöttek a korábbi kecskeméti, diósgyőri és győri szakvezetővel.
Dudás Gábor 2018. szeptember 28., péntek 15:50
Bekő Balázs irányítja a mai naptól az NB II-es Balmaz Kamilla Gyógyfürdő csapatát, az idény végéig szóló szerződést kötöttek a korábbi kecskeméti, diósgyőri és győri szakvezetővel.
Szerző: Dudás Gábor 2018. szeptember 28., péntek 15:50

A Balmazújváros hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Haladáshoz szerződött Horváth Ferenc helyére Bekő Balázst nevezte ki vezetőedzőnek. A 46 éves szakember 2019. június 30-ig szóló szerződést írt alá, vele együtt új stábjának tagjai, Laczkó János és Balogh János is a szezon végéig kötött a klubbal kontraktust.

Bekő edzői karrierje 2009-ben indult, akkor a Videoton másodedzője lett, és 2011-ig volt a fehérvári klub kötelékében. Ezt követően egy évig a Budaörsi SC vezetőedzője volt, majd 2013 és 2015 között a Kecskeméti TE csapatát irányította. Ezután Diósgyőrben, majd Győrben dolgozott, legutóbb pedig a Soproni VSE együttesét irányította, ahol munkaköre a 2017/2018-as szezon végén szűnt meg a csapat kiesésével.

- Azért vállaltam el ezt a feladatot, mert az ember szeret dolgozni, én nagyon szeretem a munkámat, és szeretem a kihívásokat. A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő egy olyan klub, ahol lehet dolgozni, megvannak az előremutató célok, amiért lehet küzdeni. Örülök, hogy itt lehetek, és remélem, hogy egy gyümölcsöző együttműködés kezdődik most el - nyilatkozta az új balmazújvárosi tréner.

Olvastad már?
Horváth Ferenc: 8 év, 9 csapat - azt a klubot hagyta ott a Haladásért, ahol csúcsot döntött
A szombathelyiek új szakvezetője sehol nem töltött el egy évet sem, csak Balmazújvárosban, de az ismert körülmények és az első osztályú hívás miatt úgy döntött, leül a 2010 óta kilencedik kispadjára is.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz