Megerősítve: Törökországban kötött ki az Újpest alapembere - hivatalos

Megerősítést nyert, amiről a csakfoci.hu szerda délután beszámolt: a török élvonalbeli Göztepe hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Obinna Nwobodót, az Újpest nigériai szélsőjét.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 17., csütörtök 20:21
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 17., csütörtök 20:21

Ahogyan azt már a csakfoci.hu szerda délután elsőként előrevetítette, Obinna Nwobodo neve a török élvonalbeli Göztepe kívánságlistáján szerepel.

Az izmiri klub csütörtök este hivatalos felületein jelentette be, hogy

szerződtette az Újpest 23 éves nigériai szélsőjét, aki három évre kötelezte el magát új csapatánál.

A Göztepe korábban már szerződtette a lila-fehérek korábbi bosnyák szélső hátvédjét, Dzenan Burekovicot, valamint a hét elején Megyeri Balázs is aláírt az egyszeres török bajnokhoz.

Obinna 2017 nyarán igazolt Újpestre hazájából, azóta pedig folyamatosan alapembere volt a negyedik kerületieknek. Három év alatt összesen 93 bajnoki- és 18 kupamérkőzés mellett, 3 nemzetközi meccsen is pályára lépett. 144 találkozón pedig 15-ször volt eredményes és 22 gólpasszt jegyzett. A most futó idényben az eddig lejátszott négy bajnokin kezdőként szavazott neki bizalmat Predrag Rogan vezetőedző.