Supka: "Nem volt benne a mérkőzésben, hogy vereséget szenvedünk" - edzői értékelések

Fordulatos mérkőzést játszott egymással a Mezőkövesd és az Újpest az NB I utolsó fordulójának első mérkőzésén. A végül 3-2-es lila-fehér sikert hozó összecsapást így értékelték a vezetőedzők.
Budai László 2022. május 14., szombat 10:25
Szerző: Budai László 2022. május 14., szombat 10:25

Mezőkövesd-Újpest 2-3

Beszámoló ITT!

Supka Attila (Mezőkövesd): - Nem volt benne a mérkőzésben, hogy vereséget szenvedünk, ugyanis nagyon jól kezdtük a találkozót, korán gólt szereztünk és meg voltak a lehetőségeink arra, hogy tovább növeljük az előnyünket. Még a 2. félidő elején is volt lehetőségünk, sajnos nem tudtunk élni vele, majd utána előjöttek a hibáink, az Újpest megfordította az eredményt és megnyerte a mérkőzést.
Milos Kruscic (Újpest): - Nem volt könnyű mérkőzés, ellenfelünk nagyon jól kezdett, nem tudtuk kontrollálni a két csatáruk játékát az első 15-20 percben, sok gondot okoztak nekünk. Félidőben megbeszéltük a hibákat és taktikát változtattunk, ennek meg is lett az eredménye, hiszen sikerült egyenlítenünk. A gól után felszabadultabban játszottunk és úgy gondolom, hogy összességében megérdemelten nyertük meg a találkozót.

A Fradi hosszabbító válogatottja: “Bizonyítani akartam, hogy tudnak még használni”
Sigér Dávid számára az is pluszmotivációt jelentett, hogy tudta, a szezon végén lejár a szerződése.