NB I: A Kisvárda gyenge meccsen pontot rabolt a Puskás Akadémia otthonából

A Puskás Akadémia gól nélküli döntetlent játszott otthon a Kisvárdával az NB I 13. fordulójában szombat este.
Csakfoci Admin 2020. december 5., szombat 21:21
Szerző: Csakfoci Admin 2020. december 5., szombat 21:21

Tíz perc után könnyen 1-1 is állhatott volna az eredményjelzőn, azonban a 8. percben egy kiváló indítást követően Navratil tisztán vezette a labdát, az utolsó pillanatban eleresztett lövését Tóth védte lábbal. A másik oldalon Knezevic szögletét Sassá fejelte ki pont van Nieff elé, próbálkozását Dombó védte bravúrral.

Az első játékrész második fele kevésbé bővelkedett izgalmakban, zárómomentumként Knezevic remekül elvégzett sarokrúgása után Mance piszkálta kapura a labdát, Dombó hárított.

Fordulás után szögletrúgásokban jeleskedtek a felcsútiak, de ezekből nem sikerült gólt szerezniük. Az 56. percben mégis közel jártak a vezetés megszerzéséhez, Kiss Tamás cselezgetett, majd ívelés helyett kapura lőtt, Dombó immáron sokadszor igazolta jó formáját.

A hajrában a hazaiak átvették az irányítást, többet birtokolták a labdát, míg a vendégek jobbára tördelték a játékot és folyamatosan hárították a házigazda próbálkozásait az egyébként gyenge színvonalú találkozón. Gól azonban nem született, maradt a 0-0.

NB I, 13. forduló

Puskás Akadémia-Kisvárda 0-0

A meccs minden fontos pillanata percről percre itt!

Puskás Akadémia: Tóth B. - Szolnoki, Meissner, Spandler, Nagy Zs. - Urblík (Komáromi 60.), van Nieff (Baluta 76.) - Slagveer (Plsek 60.), Knezevic, Kiss T. (Tamás N. 83.) - Mance (Vanecek 76.)

Kisvárda: Dombó - Melnyik, Ene, Rubus, Hej - Lucas, Cukalasz - Navratil (Jelena 83.), Bumba (Horváth Z. 77.), Sassá (Karaszjuk 92.) - Camaj (Zlicsics 77.)

NB I: Félgőzzel is könnyedén nyert a Fradi a Diósgyőr otthonában - videó
A Ferencváros félgőzzel is biztosan nyert a Diósgyőr ellen az NB I 13. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén.
Balogh Botond
Az olasz másodosztály listavezetője, a Parma meghosszabbította Balogh Botond szerződését.
Ötvös Bence
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy a Kisvárda lejáró szerződésű játékosát, Ötvös Bencét a ZTE, a DVSC és a Paks is kiszemelte.
Hangya Szilveszter
Menedzsere elárulta, hogy a 10-szeres válogatott Hangya Szilveszter szerződése lejár a nyáron és várhatóan távozik a Viditől. Van érdeklődés több NB I-es csapattól is, az élvonalban tervezi a folytatást. (nso.hu)