Négymeccses eltiltást is kiosztott az MLSZ, a Vidi légiósa mellett egy edzőt is hetekre elmeszeltek

Az MTK Budapest elleni bajnokin a könyöklésért kiállított Alexandru Balutát négy NB I-es bajnoki mérkőzésre eltiltotta az MLSZ Fegyelmi Bizottsága. Rajta kívül Marcel Heister, a MOL Fehérvár FC védője, valamint Dragan Vukmir, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vezetőedzője hetekig nem állhat csapata rendelkezésére.
Csakfoci Admin 2022. február 15., kedd 13:17
Az MTK Budapest elleni bajnokin a könyöklésért kiállított Alexandru Balutát négy NB I-es bajnoki mérkőzésre eltiltotta az MLSZ Fegyelmi Bizottsága. Rajta kívül Marcel Heister, a MOL Fehérvár FC védője, valamint Dragan Vukmir, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vezetőedzője hetekig nem állhat csapata rendelkezésére.
Szerző: Csakfoci Admin 2022. február 15., kedd 13:17
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Alexandru Baluta, a Puskás Akadémia 28 éves román támadó középpályása az MTK Budapest elleni bajnoki 76. percében könyökölte arcon Katát, Bogár játékvezető videóbírózást követően kiállította a felcsútiak légiósát. Emiatt az MLSZ Fegyelmi Bizottsága a február 15-i ülésén a szélsőként is bevethető játékos 4 soron következő bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült, így leghamarabb Zalaegerszegen ellen állhat Hornyák Zsolt vezetőedző rendelkezésére.

A Fegyelmi Bizottság továbbá két mérkőzésre elmeszelte a MOL Fehérvár FC védőjét, Marcel Heistert, aki a Honvéd elleni találkozó utolsó pillanataiban piros lapot kapott, miután hátulról felrúgta ellenfelét.

Mindezek mellett az alábbi határozatokat hozták meg a keddi napon:

NB II

Hesz Olivér (Szentlőrinc) 2 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás kapott.

Dragan Vukmir vezetőedző (Szeged) a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3 soron következő NB II-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

NB III

Ivánka Patrik (Diósgyőr) 2, Szanyi Krisztián (Jászberény) 1, Juhász Gergő (Eger) 1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült.

MOL Magyar Kupa

A Kecskemét - Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban a Kecskemét mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért írásbeli figyelmeztetést kapott.

Két sárga lapos figyelmeztetés utáni, határozat nélküli eltiltás

Windecker József (Paks), Farkas Márk (Békéscsaba), Lehoczky Roland Patrik (Ajka), Csáki Róbert (Tiszakécske), Motkó Benjámin (Tállya), Virág Ákos Márk (DEAC), Németh Attila Csaba (Nagykanizsa), Emperger László (Nagykanizsa), Tóth Martin (MTE), Vogyicska Bálint (Gyirmót) és Szamosi Tamás (Kelen SC) 1-1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás.

Olvastad már?
A Fradi után a Honvéd is igazolt egy terminátort a középpályára - hivatalos
Igaznak bizonyultak a korábbi sajtóhírek: A Budapest Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy Mohammed Kadiri Kispesten folytatja pályafutását, fél évre kölcsönben, kivásárlási opcióval.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Fenyő Leonard is váltott
Német-magyar játékossal erősödött a Bundesliga 2-ben szereplő Darmstadt U21-es együttese, amely szerződtette Fenyő Noah öccsét, Fenyő Leonardot.
Kecskemét
Szerződésbontás
Papp Milánnal közös megegyezéssel szerződést bontott a Kecskemét. A 24 éves játékos összesen 2 mérkőzésen játszott a klubnál.
DVTK
Két rutinos játékos távozhat
A DVTK-ból Holdampf Gergő és Tamás Márk is távozhat. Előbbit az NB II egyik újonc feljutója, a Gyirmót csábítja, míg Tamás távozni szeretne a klubtól. (BOON)
Tovább az összes átigazoláshoz