Horváth: "Hitchcocki rendezés volt az eleje"; Janeiro: "Egyetlen csapatként vasárnap-péntek ritmusban kell játszanunk" - értékelések

Így értékelte a két vezetőedző az NB I 8. fordulójának péntek esti nyitómérkőzését.
Csakfoci Admin 2021. október 1., péntek 22:32
Szerző: Csakfoci Admin 2021. október 1., péntek 22:32

Budapest Honvéd - Kisvárda 2-1

A mérkőzés összefoglalójáért kattints ide!

Horváth Ferenc (Honvéd): - Hitchcocki rendezés volt az eleje, horrorfilmbe illő volt, amilyen módon és ahogy kaptuk a gólt. Errenem lehet felkészülni. De szerencsére rúgtunk egy gólt így folytatódhatott a játék onnan, ahonnan elkezdődött. Kiegyenlített mérkőzést játszottunk egy jó csapat ellen, minden egyes négyzetméterért meg kellett szenvedni. A csapatot dicséri, hogy az utolsó pillanatig ment a győzelemért.

Joao Janeiro (Kisvárda): - Nem érdemeltünk vereséget, mert megvoltak a lehetőségeink, sőt, a nagyobb helyzeteket mi alakítottuk ki. Viszont általában 6-7 helyzetünk szokott lenni, amiből be tudunk találni, ma csak 4-5 volt, ez is lehetett az oka annak, hogy nem tudtunk gólt szerezni (a kisvárdai találat Tamás Krisztián öngólja volt - a szerk.). Az normális, hogy a mérkőzés végére mentálisan elfáradunk, hiszen 12 napja folyamatos terhelést kapnak a játékosok, mi vagyunk az egyetlen csapat, amelynek vasárnap-péntek ritmusban kell játszania. Ettől függetlenül nem éreztem kifejezetten fáradtságot a csapaton. (M4 Sport)

NB I: A Honvéd a 94. percben fordított a listavezető ellen - videó
Bár egy öngóllal már a második percben hátrányba került, az utolsó pillanatokban győztes gólt szerzett, amivel a tabella negyedik helyére lépett fel a Honvéd.