A Király Gábor-féle eltiltás, majd enyhítés után furcsa módon meccset kapó Karakó Ferenc lapokkal igyekezett csillapítani a feszültséget a Budapest Honvéd és a DVSC szombati bajnokiján, de a 9 sárga és 1 piros sem hozott "enyhülést". Egy jellemző jelenet és egy 94. perces, kimaradt hazai ziccer a Hidegkuti-stadionból.
Budapest Honvéd – DVSC 1-1 (Holender 5. – 11-esből ill. Csősz 32.) – piros lap: Nagy G. (Honvéd, 59.)
Olvastad már?
Honvéd-Loki: "Sosem zártam ki, hogy Kispesten maradok"; Varga Kevinnek ebben még javulnia kell - reakciók
Gróf Dávid csapata szombati mérkőzése után nem zárta ki, hogy a Honvéd játékosa marad. Debreceni oldalon Varga Kevin gyakorolt önkritikát, és megszólalt az első NB I-es gólját szerző Csősz Richárd is. Reakciók, nyilatkozatok.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.