admin 2016. július 30., szombat 15:29
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 15:29

Haladás - Honvéd 1-1 (0-0)

Gólszerzők: Hajdú (74. - öngól), ill. Bosnjak (76. - öngól)

93. perc: Vége, 1-1.

92. perc: Elpuskázta a meccslabdát a Haladás, Kovács Lóránt lépett ki, de ziccerben nem találta el a kaput.

91. perc: Willams kapásból lőtt kapura 14 méterről, Horváth szépen védett.

90. perc: Nagy Gergő kap sárgát.

88. perc: Koszta lövését Király védte könnyedén.

80. perc: Vernes érkezik Eppel helyére.

78. perc: Gaál helyén Kovács Lóránt.

76. perc: GÓÓÓL! Máris egyenlít a Honvéd! Baráth beadása megpattant Bosnjak vállán, a labda pedig védhetetlenül pattant Király kapujába. 1-1!

74. perc: GÓÓÓL! Vezet a Haladás! Halmosi ment el a bal oldalon, középen Rácz érkezett, aki a hálóba lőtt. 1-0!

72. perc: Rácz bombázott fölé egy átvétel után 12 méterről.

69. perc: Williams érkezett Overgoor helyére.

68. perc: Koszta indult el egy lecsorgó labdára, de Király gyorsabb volt.

63. perc: Botka jön le, Baráth a helyén.

61. perc: Halmosi távoli próbálkozása alig ment el a kapuig.

58. perc: Király fogott meg könnyedén egy beívelt szabadrúgást.

52. perc: Hidi megy le, Nagy Gergő a helyén a Honvédnál.

51. perc: Kiegyenlített a találkozó, de továbbra is a mezőnyben zajlik a játék.

46. perc: Németh Márió érkezett a Haladásba a szünetben, Ars ment le.

46. perc: Folytatódik a meccs!

47. perc: Két perc hosszabbítás után szünet, 0-0.

45. perc: Bosnjakot kellett ápolni, a válla sérült meg.

43. perc: Gaálnak jött jól egy labda, 14 méterről, jobb oldalról tüzelt, nem sokkal a hosszú felső fölé.

41. perc: Koszta próbálkozott a tizenhatos előteréből, de mellé ment a lövése.

35. perc: Lovric reklamált kezezést egy fejest követően Bosnjaknál a tizenhatoson belül, nem teljesen minden ok nélkül.

29. perc: Overgoor távoli lövése ment jócskán fölé.

23. perc: A mezőnyben zajlik a játék, többet van a labda a Haladásnál.

16. perc: Koszta előtt adódott lehetőség, de a szabadrúgását Király kikapta a léc alól.

15. perc: Iszlai kapott sárgát.

9. perc: Az első helyzet: egy bal oldalról középre ívelt szabadrúgást Gaál továbbított a kapura, nem sokkal ment mellé.

4. perc: Hidi Patrik kapja a mérkőzés első sárga lapját.

1. perc: A Haladás zöldben, a Honvéd fehérben lép pályára.

1. perc: Megy a meccs!

Haladás: Király - Polgár, S. Wils, Jagodics, Bosnjak - Overgoor (Williams, 69.), Iszlai - Gaál (Kovács L., 78.), Rácz, Halmosi - Ars (Németh M., a szünetben)
Kispad: Rózsa (k), Williams, Jancsó, Schimmer, Kovács L., Németh M., Hegedűs J.

Honvéd: Horváth A. - Botka (Baráth, 63.), Lovric, Bobál D., Hajdú Á. - Gazdag, Kamber, Hidi (Nagy G., 52.) - Koszta, Eppel (Vernes, 80.), Holender
Kispad: Gróf (k), Baráth, Nagy G., Vasziljevics, Kovács D., Prosser, Vernes