Az MLSZ a szokásosnál később, de közzétette az NB I utolsó fordulójának játékvezetőküldését, amely szerint a bajnoki címről döntő Honvéd - Videoton rangadót Bognár Tamás, a Ferencváros - Újpest derbit pedig Farkas Ádám vezeti majd.
Meglehetősen sokáig kivárt az MLSZ a szombati NB I-es mérkőzések játékvezetőinek kijelölésével, péntek este azonban hivatalos adatbankjában közzétette a szövetség a bíróküldést. Ezzel eldőlt, ki vezeti a "bajnoki döntőt", a derbit és a kiesési rangadókat.
NB I, 33. forduló
Szombat, 19:00
Ferencváros - Újpest, vezeti: Farkas Ádám
Vasas - Mezőkövesd, vezeti: Berke Balázs
Paks - MTK, vezeti: Iványi Zoltán
DVTK - DVSC, vezeti: Erdős József
Honvéd - Videoton, vezeti: Bognár Tamás
Haladás - Gyirmót, vezeti: Szilasi Szabolcs
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.