NB I: A legutóbbi diósgyőri győzelem játékvezetője dirigál a DVTK-Fradin

A DVTK-nak lehet jó előjel a vasárnapi mérkőzés bíróküldése, Farkas Ádám volt a játékvezető akkor is, amikor legutóbb felül tudták múlni a Fradit.
Csakfoci Admin 2019. december 14., szombat 19:40
A DVTK-nak lehet jó előjel a vasárnapi mérkőzés bíróküldése, Farkas Ádám volt a játékvezető akkor is, amikor legutóbb felül tudták múlni a Fradit.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. december 14., szombat 19:40

Az MLSZ a megszokottaknak megfelelően szombat délután hivatalos oldalán tette közzé a vasárnap 18:00-kor kezdődő DVTK-Ferencváros mérkőzés játékvezetői küldését. A találkozót a legutóbb november 30-án, a Kisvárda-Honvéd meccsen tevékenykedő Farkas Ádám kapta meg.

Érdekesség a bíróval kapcsolatban, hogy az elmúlt hat alkalomból, amikor a DVTK meccsét vezette, mindössze egyszer szereztek pontot a diósgyőriek,

2018. március 3-án éppen a Fradit verték 2-1-re - azóta viszont minden meccsen kikaptak a zöld-fehérektől.

A 37 éves egri spori segítői Kóbor Péter és Szert Balázs lesznek, az alapvonalaknál Karakó Ferenc és Lovas László tevékenykedik, a negyedik játékvezetői teendőket pedig Medovarszki János látja el a vasárnapi összecsapáson.

Olvastad már?
NB I: Újabb dobogóst vert meg a Paks, 77 nap után megtört a kaposvári átok, javított a Vidi – eredmények, videók
A Fehérvár után a Mezőkövesdet is legyőzte a Paks, míg a sereghajtó Kaposvár több mint két hónap után nyert újra az élvonalban. A Vidi Kisvárdán javította ki a múlt heti botlását, Felcsúton egyetlen gól döntött.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Tovább az összes átigazoláshoz