Újabb klubváltás előtt az elfeledett magyar válogatott játékos

A csakfoci.hu információi szerint Kádár Tamás, a Shandong Luneng magyar válogatott hátvédje bő egy év után a kínai szuperligán belül válthat csapatot.
Csakfoci Admin 2021. április 12., hétfő 17:31
A csakfoci.hu információi szerint Kádár Tamás, a Shandong Luneng magyar válogatott hátvédje bő egy év után a kínai szuperligán belül válthat csapatot.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. április 12., hétfő 17:31

A csakfoci.hu értesülései szerint Kádár Tamás bő egy év után elhagyja a kínai szuperligában szereplő Shandong Luneng csapatát, és a következő idényt az azonos ligában érdekelt Tianjin Jinmen Tigers színeiben (korábbi nevén: Tianjin Teda) folytatja kölcsönben.

Kádár 2020 februárjában igazolt a Shandong Lunenghez, ahol a szezon február 22-én kezdődött volna, ám a koronavírus-járvány kirobbanásakor el kellett halasztani a bajnoki rajtot. Az elmúlt idényben minden sorozatot figyelembe véve 16 tétmeccsen lépett pályára. Légiósként megfordult az ukrán Dinamo Kijevben, a lengyel Lech Poznanban, valamint a holland Roda és az angol Huddersfield Town és a Newcastle együttesében is.

Kádár legutóbb 2019 őszén, a horvátok elleni Eb-selejtezőn öltötte magára a címeres mezt, ezt követően ő maga kérte Marco Rossi szövetségi kapitányt, tekintsen el az azt követő azeriek elleni meccsen történő szerepeltetésétől. A szakember ennek eleget tett, viszont azóta nem hívta meg a keretébe.

Olvastad már?
Dzsudzsák és Kádár a magyar szuper-ősz legnagyobb vesztesei - így távolodtak el Rossi válogatottjától és az Eb-től
A magyar válogatott minden képzeletet felülmúlt az őszi teljesítményével. A nagy sikerekből azonban kimaradt két olyan játékos is, akik nélkül az elmúlt években elképzelhetetlen lett volna a válogatott. Úgy tűnik Dzsudzsák Balázs és Kádár Tamás számára bezárult a kapu a nemzeti együttesnél, legalábbis egyelőre biztosan.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Tovább az összes átigazoláshoz