Szalai Attilát most a Liverpoollal hozta össze az angol sajtó

Megnyílt a nemzetközi átigazolási piac, de azt egyelőre nem tudni, hogy mi lesz Szalai Attila sorsa. Az angolok szerint a Fenerbahce magyarja remekül illeszkedne Jürgen Klopp Liverpooljába.
Privacsek András 2022. január 2., vasárnap 13:49
Megnyílt a nemzetközi átigazolási piac, de azt egyelőre nem tudni, hogy mi lesz Szalai Attila sorsa. Az angolok szerint a Fenerbahce magyarja remekül illeszkedne Jürgen Klopp Liverpooljába.
Szerző: Privacsek András 2022. január 2., vasárnap 13:49

A liverpool.com írt arról, hogy a Pooltól nagy eséllyel távozik Nathaniel Phillips, a csapat 24 éves középső védője. A helyére pedig mindenképp szeretnének igazolni. A portál szerint Szalai Attila ideális megoldás lehetne, hiszen fizikai adottságai, labdaügyessége, gyorsasága és remek mutatói alapján beleillene a jelenlegi Liverpoolba.

A liverpooli lap kiemeli, hogy például Virgil Van Dijk 23 éves korában még a Gröningben játszott, így Szalaiban bőven van további fejlődési potenciál.

A magyar válogatott védőjét a nemzetközi sajtó korábban a Chelsea-val, az Atlético Madriddal, az AC Milannal vagy éppen a Napolival is összehozta már.

Olvastad már?
"2021 királya: Szalai Attila" - a magyar védőről áradoznak a törökök
Szalai 2020 januárja óta a Fenerbahce játékosa, azóta 800 ezer euróról 11 millió euróra nőtt a játékos piaci értéke.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Nigériai érkezők
Két fiatal nigériai támadó, a lagosi Klassisch Football Academy neveltjei, Pascal Yakaobi és Ifeanyi Osondu csatlakozott a várdaiak NB III-as csapatához.
Légiósok
Szoboszlai új szerződése
Szoboszlai Dominik a Liverpool legjobban kereső játékosai közé kerülhet új szerződésével - állítja a TEAMtalk, amely szerint ezzel a Real Madridot akarja elijeszteni az angol klub.
Légiósok
Szivics Topolyán
Hamarosan hivatalossá válhat, hogy Szivics Tomiszlávnak kell benntartania a Topolyát a szerb első osztályban.
Tovább az összes átigazoláshoz