Fotó: fanatik.com.tr

Régi ismerős tért vissza, megvan Szalai Attiláék új vezetőedzője - hivatalos

Szerda délben nevezték még a december végén menesztett Vítor Pereira utódját a Fenerbahcénál.
Nyikes Zoltán 2022. január 12., szerda 13:06
Fotó: fanatik.com.tr
Szerda délben nevezték még a december végén menesztett Vítor Pereira utódját a Fenerbahcénál.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. január 12., szerda 13:06

Mint ismert, december 20-án távozott a Szalai Attilát is foglalkoztató Fenerbahce vezetőedzői posztjáról Vítor Pereira, így az elmúlt három bajnokin és egy kupamérkőzésen ideiglenes jelleggel Zeki Göle irányította az isztambuliakat.

Az új vezetőedző kinevezésére végül szerda délig kellett várni, ekkor ugyanis a Fenerbahce

a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Ismail Kartal lett Vítor Pereira végleges utódja.

A 60 éves szakember nem ismeretlen a szurkolók számára, hiszen játékos-pályafutása során tíz éven keresztül játszott a Fenerben, majd asszisztensedzőként négy, vezetőedzőként pedig egy évet tevékenykedett a sárga-kékek élén.

Kartal a 2014/15-ös idényben Török Szuperkupát nyert a Fenerbahce trénereként, majd dolgozott az Eskisehirspor, a Gazitantepspor, az Ankaragücü, a Rizespor, a Konyaspor és az Erzurumspor együtteseinél is.

Olvastad már?
Állítják: Szabics korábbi csapatából érkezhet a Vidi első téli szerzeménye - sajtóhír
Egybehangzó osztrák sajtóhírek szerint Peter Zulj kölcsönben a MOL Fehérvár FC-ben folytatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Újpest
Irány Bukarest?
Az Újpestről várhatóan távozó André Duarte máris új kérőre lelt: a román bajnok FCSB-nél komolyan számolnának vele
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.
Tovább az összes átigazoláshoz