Fotó: ujpestfc.hu

Újpest: Szerződést bontottak a 160 millióért igazolt válogatott játékossal - hivatalos

Az Újpest bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Gergényi Bencével.
Kecskés Kornél 2026. augusztus 14., péntek 13:14
Fotó: ujpestfc.hu
Az Újpest bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Gergényi Bencével.
Szerző: Kecskés Kornél 2026. augusztus 14., péntek 13:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Újpest hivatalosan is bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gergényi Bencével.

A balhátvéd 2024 nyarán szerződött a IV. kerületbe, és rögtön alapemberré vált. Azóta összesen 47 bajnoki, valamint négy MOL Magyar Kupa-találkozón viselte a lila-fehér mezt, és ezen az 51 összecsapáson három gólpassz fűződik a nevéhez.

A 28 esztendős balhátvéd 2024 nyarán 450 ezer euróért cserébe érkezett az Újpest csapatához a Videotontól, ami nagyjából 160 millió forintnak felel meg. A lila-fehér klubnál kapta meg élete első felnőtt válogatott meghívóját még 2024 szeptemberében. Az idei szezonban már egyetlen tétmérkőzésen sem kapott lehetőséget.

Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!

Olvastad már?
Bombaüzletet csinált a Fradi Gruber eladásából is – mutatjuk, mennyit kerestek a távozókon
A Ferencváros a Csakfoci információi szerint 1,5 millió euróért adta el Gruber Zsombort a belga La Louvière-nek, de a 21 éves támadó még hozhat pénzt a konyhára. Mutatjuk, mennyit keresett az FTC az elmúlt egy év játékoseladásain.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Gera mégis maradhat
Egybehangzó iráni sajtóhírek szerint Gera Dániel a következő idényben is a Persepolis játékosa marad.
Újpest
Gergényi távozott
Az Újpest bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Gergényi Bencével.
Ferencváros
Gruber és az eurómilliók
A Ferencváros a Csakfoci információi szerint 1,5 millió euróért adta el Gruber Zsombort, de a 21 éves támadó még hozhat pénzt a konyhára. Mutatjuk, mennyit keresett az FTC az elmúlt egy év játékoseladásain.
Tovább az összes átigazoláshoz