Bukta Csaba vasárnap debütálhatott az Altach együttesében, méghozzá épp anyaklubja, a Red Bull Salzburg elleni bajnokin.
Az Altach elleni 2-0-s idegenbeli sikerével vette vissza első helyét az osztrák élvonalban a címvédő Red Bull Salzburg.
A vasárnapi találkozón először játszhatott a helyi Bundesliga első osztályában a hazaiak magyar támadója, a 19 éves Bukta Csaba, aki a 61. percben lépett pályára csereként.
Az épp Salzburgból kölcsönvett utánpótlás-válogatott játékos volt klubja ellen debütálhatott, jelenlegi csapata számára pedig pechesen alakult a találkozó. A papírformának mondható győzelmet arató bajnokcsapat Zwischenbrugger öngóljával szerzett vezetést a fordulás után, majd Daka állította be a végeredményt - az Altach ráadásul a 80. perctől emberhátrányban is futballozott.
Olvastad már?

Szintet lép a Salzburg magyar tehetsége: Élvonalbeli csapatnál játszik tavasszal - hivatalos
Az ugyancsak osztrák élvonalbeli Altach csapatánál folytatja kölcsönben a Red Bull Salzburg magyar utánpótlás-válogatott támadója, Bukta Csaba, aki nemrég kötött új szerződést a címvédővel.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Nego klubot válthat
Loic Nego szerződése június 30-án jár le a Le Havre-nál. A magyar válogatott sajtótájékoztatóján elmondta, egyelőre nem tudja, marad-e a következő idényben is a francia klubnál. (m4sport.hu)

Diósgyőr
Kovács Zoltán visszatért
Több mint tíz év után újra az egykori válogatott csatár, Kovács Zoltán lett a DVTK sportigazgatója.

Ferencváros
Versenyfutás a brazilért
Az FTC ukrajnai kiszemeltjére két nagynevű rivális is rárepülhet.